top of page

Triin Lellep. “Magic”Triin Lellepi CD “Magic” on mitmekülgne ja maitsekas plaat, kus orgaanilises sümbioosis kohtuvad eri muusikastiilid. Mind köitis eriliselt albumi teine lugu “Soulmate”, kus on kihvt produktsioon koos viiuli pizzicato’de ja Lellepi tundliku ja emotsionaalse vokaaliga, mis moodustab ilusa ja veenva terviku. Elektroonikaga on antud edasi maagiat, mis ongi selle plaadi keskne sõnum – et märkaksime enda ümber rohkem imesid. Samuti on väga põnev, et ühes laulus on toodud sisse hang drum, mis mõjub värvina üllatavalt värskelt. Selle loo pealkiri on kusjuures “Hang On”, mis on väga tabav kujundina!

Triin Lellep on huvitav lauljanna, kes alati üllatab kuulajat oma interpretatsioonidega. Kuigi tal on klassikalise laulu häälekool, ei piiritle ta end ainult sellega ja tal on julgust panna end proovile ka teistes žanrides. Kuigi oleme kuulnud teda palju laulmas prantsuse keeles, on “Magic” algusest lõpuni ingliskeelne, mis samuti üllatab ja toob teda lauljana kindlasti mugavustsoonist välja. Ingliskeelne plaat pakub üha enam rahvusvahelisemaks muutuvas maailmas kindlasti võimalust avaneda laiemale kuulajaskonnale.

Tunnustus ka produtsentidele Allan Kasukile ja Siim Koppelile, et olete lauljaga koostöös lisanud meloodilistele lauludele põneva produktsiooni, mis on olemuselt liikuv, annab juurde sügavust. “Magic” on põnev muusikaline rännak ja mõni laul jääb veel pärast kuulamist kõrvus helisema.116 views

Comments


bottom of page